Få upp till
10% rabatt
Prenumerera på vårt nyhetsbrev och få din exklusiva rabatt direkt.
Ingen spam. Avsluta prenumerationen när som helst.
Tack! Din kod är klar
Använd den i kassan för 10% rabatt.
TIME10
Prenumerera på vårt nyhetsbrev och få din exklusiva rabatt direkt.
Ingen spam. Avsluta prenumerationen när som helst.
Michael Kors klocka dam silver i Darci-serien, ref. MK3190, är en dammodell med quartzverk och ett uttryck som kombinerar tydlig form med dekorativa detaljer för daglig användning. Den silverfärgade helheten ger modellen en ren och balanserad känsla som fungerar väl i både vardag och mer uppklädda sammanhang.
Boett och länk i stål skapar ett sammanhållet intryck, medan kristalldetaljer runt bezeln tillför mer lyster utan att ta över designen. Den ljusa urtavlan förstärker modellens rena uttryck, vilket gör att klocka michael kors dam passar dig som vill bära något stilrent med ett diskret smyckesliknande inslag.
Som michael kors damklocka fungerar modellen bra i arbete, vid sociala tillfällen och under resor där en tydlig och lättburen klocka kompletterar stilen. Den passar också väl när du vill ha en silverfärgad modell som enkelt kan kombineras med andra accessoarer.
| Ref.nrVarunummer | MK3190 |
|---|---|
| Märke | Michael Kors |
| Serie | Darci |
| Kön | Dam |
| EAN | 4051432739149 |
| Garanti | 2 år |
| Diameter | 39 mm |
|---|---|
| Tjocklek | 9 mm |
| Material på boett | Rostfritt stål |
| Armbandstyp | Stållänk |
| Färg på klockarmband | Silver |
|---|---|
| Urtavlefärg | Silver |
| Boettfärg | Silver |
| Urverkstyp | Quartz |
|---|
| Vattentäthet | 5 ATM (50 m) |
|---|---|
| Glastyp | Mineralglas |
| Lås | Viklås |
| Alternativa modellnummer | MK 3190, MK3190 |
|---|
Endast inloggade kunder som har köpt denna produkt får lämna en recension.
Michael Kors klocka dam silver med glittrande detaljer och en ljus urtavla som ger ett dekorativt men balanserat uttryck. En damklocka som passar vardag, arbete och mer uppklädda tillfällen.
Finns i lager
3 249 kr Det ursprungliga priset var: 3 249 kr.1 449 krDet nuvarande priset är: 1 449 kr. Spara 1 800,-
Finns i lager
Kostnadsfri frakt
60 dagars öppet köp
2 års garanti
Rätt pris
Säker betalning
Michael Kors klocka dam silver i Darci-serien, ref. MK3190, är en dammodell med quartzverk och ett uttryck som kombinerar tydlig form med dekorativa detaljer för daglig användning. Den silverfärgade helheten ger modellen en ren och balanserad känsla som fungerar väl i både vardag och mer uppklädda sammanhang.
Boett och länk i stål skapar ett sammanhållet intryck, medan kristalldetaljer runt bezeln tillför mer lyster utan att ta över designen. Den ljusa urtavlan förstärker modellens rena uttryck, vilket gör att klocka michael kors dam passar dig som vill bära något stilrent med ett diskret smyckesliknande inslag.
Som michael kors damklocka fungerar modellen bra i arbete, vid sociala tillfällen och under resor där en tydlig och lättburen klocka kompletterar stilen. Den passar också väl när du vill ha en silverfärgad modell som enkelt kan kombineras med andra accessoarer.
| Ref.nrVarunummer | MK3190 |
|---|---|
| Märke | Michael Kors |
| Serie | Darci |
| Kön | Dam |
| EAN | 4051432739149 |
| Garanti | 2 år |
| Diameter | 39 mm |
|---|---|
| Tjocklek | 9 mm |
| Material på boett | Rostfritt stål |
| Armbandstyp | Stållänk |
| Färg på klockarmband | Silver |
|---|---|
| Urtavlefärg | Silver |
| Boettfärg | Silver |
| Urverkstyp | Quartz |
|---|
| Vattentäthet | 5 ATM (50 m) |
|---|---|
| Glastyp | Mineralglas |
| Lås | Viklås |
| Alternativa modellnummer | MK 3190, MK3190 |
|---|
Det finns inga recensioner än.
Endast inloggade kunder som har köpt denna produkt får lämna en recension.
1-3 dagar
1-3 dagar
1-3 dagar
1-3 dagar
1-3 dagar
1-3 dagar
1-3 dagar
1-3 dagar
1-3 dagar
1-3 dagar
1-3 dagar
1-3 dagar
1-3 dagar
1-3 dagar
1-3 dagar
1-3 dagar
1-3 dagar
1-3 dagar
1-3 dagar
1-3 dagar
1-3 dagar
1-3 dagar
1-3 dagar
1-3 dagar
1-3 dagar
Inget konto än?
Skapa ett konto
Recensioner
Det finns inga recensioner än.