Guess Classic Guldtonad/Gulguldtonat stål 36 mm
3 898 kr Det ursprungliga priset var: 3 898 kr.1 498 krDet nuvarande priset är: 1 498 kr.
Guess Headline Grön/Gummi 42 mm
2 398 kr Det ursprungliga priset var: 2 398 kr.1 898 krDet nuvarande priset är: 1 898 kr.
Material & Utförande
Material & Utförande
Grundläggande specifikationer
| Ref.nrVarunummer | GW0571G1 |
|---|---|
| Märke | Guess |
| Serie | Headline |
| Kön | Herr |
| EAN | 91661534034 |
| Garanti | 2 år |
Mått & Material
| Diameter | 42 mm |
|---|---|
| Tjocklek | 10 mm |
| Material på boett | Stål |
| Armbandstyp | Gummiarmband |
Färger
| Färg på klockarmband | Grå |
|---|---|
| Urtavlefärg | Grå |
| Boettfärg | Silver |
Urverk & Funktion
| Urverkstyp | Quartz |
|---|---|
| Datumangivelse | Veckodag & Datum |
Hållbarhet & Glas
| Vattentäthet | 5 ATM (50 m) |
|---|---|
| Glastyp | Mineralglas |
| Lås | Bygelspänne |
Extra funktioner
| Alternativa modellnummer | GW0571G1 |
|---|
Recensioner (0)
Recensioner (0)
Endast inloggade kunder som har köpt denna produkt får lämna en recension.
Guess Headline Grå/Gummi 42 mm
Artikelnr:
GW0571G1
Finns i lager
Leverans: 1-4 dagar
3
Objekt sålda under de senaste vecka
2 298 kr Det ursprungliga priset var: 2 298 kr.1 198 krDet nuvarande priset är: 1 198 kr. Spara 1 100,-
Finns i lager
Kostnadsfri frakt
60 dagars öppet köp
2 års garanti
Rätt pris
Säker betalning
Material & Utförande
Material & Utförande
Grundläggande specifikationer
| Ref.nrVarunummer | GW0571G1 |
|---|---|
| Märke | Guess |
| Serie | Headline |
| Kön | Herr |
| EAN | 91661534034 |
| Garanti | 2 år |
Mått & Material
| Diameter | 42 mm |
|---|---|
| Tjocklek | 10 mm |
| Material på boett | Stål |
| Armbandstyp | Gummiarmband |
Färger
| Färg på klockarmband | Grå |
|---|---|
| Urtavlefärg | Grå |
| Boettfärg | Silver |
Urverk & Funktion
| Urverkstyp | Quartz |
|---|---|
| Datumangivelse | Veckodag & Datum |
Hållbarhet & Glas
| Vattentäthet | 5 ATM (50 m) |
|---|---|
| Glastyp | Mineralglas |
| Lås | Bygelspänne |
Extra funktioner
| Alternativa modellnummer | GW0571G1 |
|---|
Recensioner (0)
Recensioner (0)
Recensioner
Det finns inga recensioner än.
Endast inloggade kunder som har köpt denna produkt får lämna en recension.
Guess Headline Grå/Gummi 42 mm
Ref:
GW0571G1
1-3 dagar
Guess Headline Grå/Gummi 42 mm
Ref:
GW0571G4
1-3 dagar
Guess Headline Grön/Gummi 42 mm
Ref:
GW0571G3
1-3 dagar
Bästsäljande produkter
Guess Headline Grå/Gummi 42 mm
Ref:
GW0571G4
1-3 dagar
Guess Headline Grön/Gummi 42 mm
Ref:
GW0571G3
1-3 dagar
Guess Headline Grå/Gummi 42 mm
Ref:
GW0571G1
1-3 dagar
Guess Classic Guldtonad/Gulguldtonat stål 36 mm
Ref:
GW0472L2
1-3 dagar
Guess Classic Silverfärgad/Stål 36 mm
Ref:
GW0472L1
1-3 dagar
Guess Queen Roséguldstonad/Roséguldstonat stål 40 mm
Ref:
GW0464L3
1-3 dagar
Guess Queen Guld/Gulguldtonat stål 40 mm
Ref:
GW0464L2
1-3 dagar
Guess Queen Silverfärgad/Stål 40 mm
Ref:
GW0464L1
1-3 dagar
Guess Phoenix Grön/Gulguldtonat stål
Ref:
GW0456G3
1-3 dagar
Guess Phoenix Guld/Gulguldtonat stål
Ref:
GW0456G2
1-3 dagar
Utvalda favoriter
Seiko 5 Sports SNXS-Series Svart/Stål 37 mm
Ref:
SRPK89K1
1-3 dagar
Tissot T-Classic Blå/Läder 40 mm
Ref:
T127.410.16.041.00
1-3 dagar
Seiko 5 GMT Brun/Läder 43 mm
Ref:
SSK036K1
1-3 dagar
Tissot PRX Svart/Stål 40 mm
Ref:
T137.410.11.051.00
1-3 dagar
Seiko 5 Sports Desert Kit Midfield Beige/Nato 36 mm
Ref:
SRPJ83K1
1-3 dagar
BOSS Hero Sport Blå/Stål 45 mm
Ref:
1513743
1-3 dagar
Michael Kors Lexington Silver/Guldtonat stål 44 mm
Ref:
MK8344
1-3 dagar
Guess Headline Grön/Gummi 42 mm
Ref:
GW0571G3
1-3 dagar
Seiko 5 Sports Svart/Svart 43 mm
Ref:
SRPD65K1
1-3 dagar

Recensioner
Det finns inga recensioner än.