Guess Queen Silverfärgad/Stål 40 mm
2 798 kr Det ursprungliga priset var: 2 798 kr.1 498 krDet nuvarande priset är: 1 498 kr.
Guess Queen Roséguldstonad/Roséguldstonat stål 40 mm
3 898 kr Det ursprungliga priset var: 3 898 kr.2 298 krDet nuvarande priset är: 2 298 kr.
Material & Utförande
Material & Utförande
Grundläggande specifikationer
| Ref.nrVarunummer | GW0464L2 |
|---|---|
| Märke | Guess |
| Serie | Queen |
| Kön | Dam |
| EAN | 91661529016 |
| Garanti | 2 år |
Mått & Material
| Diameter | 40 mm |
|---|---|
| Tjocklek | 11.6 mm |
| Material på boett | Gulguldtonat stål |
| Armbandstyp | Stållänk |
Färger
| Färg på klockarmband | Guld |
|---|---|
| Urtavlefärg | Gulguld |
| Boettfärg | Guld |
Urverk & Funktion
| Urverkstyp | Quartz |
|---|---|
| Datumangivelse | Veckodag & Datum |
Hållbarhet & Glas
| Vattentäthet | 3 ATM (30 m) |
|---|---|
| Glastyp | Mineralglas |
| Lås | Viklås |
Extra funktioner
| Alternativa modellnummer | GW0464L2 |
|---|
Recensioner (0)
Recensioner (0)
Endast inloggade kunder som har köpt denna produkt får lämna en recension.
Guess Queen Guld/Gulguldtonat stål 40 mm
Artikelnr:
GW0464L2
Finns i lager
Leverans: 1-4 dagar
1
Artikel sålda under de senaste vecka
2 998 kr Det ursprungliga priset var: 2 998 kr.1 998 krDet nuvarande priset är: 1 998 kr. Spara 1 000,-
Finns i lager
Kostnadsfri frakt
60 dagars öppet köp
2 års garanti
Rätt pris
Säker betalning
Material & Utförande
Material & Utförande
Grundläggande specifikationer
| Ref.nrVarunummer | GW0464L2 |
|---|---|
| Märke | Guess |
| Serie | Queen |
| Kön | Dam |
| EAN | 91661529016 |
| Garanti | 2 år |
Mått & Material
| Diameter | 40 mm |
|---|---|
| Tjocklek | 11.6 mm |
| Material på boett | Gulguldtonat stål |
| Armbandstyp | Stållänk |
Färger
| Färg på klockarmband | Guld |
|---|---|
| Urtavlefärg | Gulguld |
| Boettfärg | Guld |
Urverk & Funktion
| Urverkstyp | Quartz |
|---|---|
| Datumangivelse | Veckodag & Datum |
Hållbarhet & Glas
| Vattentäthet | 3 ATM (30 m) |
|---|---|
| Glastyp | Mineralglas |
| Lås | Viklås |
Extra funktioner
| Alternativa modellnummer | GW0464L2 |
|---|
Recensioner (0)
Recensioner (0)
Recensioner
Det finns inga recensioner än.
Endast inloggade kunder som har köpt denna produkt får lämna en recension.
Guess Queen Guld/Gulguldtonat stål 40 mm
Ref:
GW0464L2
1-3 dagar
Guess Queen Roséguldstonad/Roséguldstonat stål 40 mm
Ref:
GW0464L3
1-3 dagar
Guess Queen Silverfärgad/Stål 40 mm
Ref:
GW0464L1
1-3 dagar
Guess Classic Guldtonad/Gulguldtonat stål 36 mm
Ref:
GW0472L2
1-3 dagar
Guess Classic Silverfärgad/Stål 36 mm
Ref:
GW0472L1
1-3 dagar
Guess Phoenix Grön/Gulguldtonat stål
Ref:
GW0456G3
1-3 dagar
Guess Phoenix Guld/Gulguldtonat stål
Ref:
GW0456G2
1-3 dagar
Bästsäljande produkter
Guess Headline Grå/Gummi 42 mm
Ref:
GW0571G4
1-3 dagar
Guess Headline Grön/Gummi 42 mm
Ref:
GW0571G3
1-3 dagar
Guess Headline Grå/Gummi 42 mm
Ref:
GW0571G1
1-3 dagar
Guess Classic Guldtonad/Gulguldtonat stål 36 mm
Ref:
GW0472L2
1-3 dagar
Guess Classic Silverfärgad/Stål 36 mm
Ref:
GW0472L1
1-3 dagar
Guess Queen Roséguldstonad/Roséguldstonat stål 40 mm
Ref:
GW0464L3
1-3 dagar
Guess Queen Guld/Gulguldtonat stål 40 mm
Ref:
GW0464L2
1-3 dagar
Guess Queen Silverfärgad/Stål 40 mm
Ref:
GW0464L1
1-3 dagar
Guess Phoenix Grön/Gulguldtonat stål
Ref:
GW0456G3
1-3 dagar
Guess Phoenix Guld/Gulguldtonat stål
Ref:
GW0456G2
1-3 dagar
Utvalda favoriter
Tissot PRX Grön/Stål 40 mm
Ref:
T137.410.11.091.00
1-3 dagar
Guess Headline Grön/Gummi 42 mm
Ref:
GW0571G3
1-3 dagar
Seiko 5 Sports Grön/Textil 39.4 mm
Ref:
SRPG33K1
1-3 dagar
Seiko 5 Sports Blå/Svart 40 mm
Ref:
SRPG39K1
1-3 dagar
Tissot Seastar 1000 Herrklocka Svart/Stål 40 mm
Ref:
T120.410.11.051.00
1-3 dagar
Michael Kors Darci Champagnefärgad/Gulguldtonat stål 21 mm
Ref:
MK3295
1-3 dagar
Michael Kors Catlin Silverfärgad/Gulguldtonat stål 38 mm
Ref:
MK3332
1-3 dagar
Michael Kors Lexington Kronograf Svart/Stål 44 mm
Ref:
MK8591
1-3 dagar

Recensioner
Det finns inga recensioner än.