Guess Phoenix Grön/Gulguldtonat stål
2 898 kr Det ursprungliga priset var: 2 898 kr.2 098 krDet nuvarande priset är: 2 098 kr.
Guess Queen Guld/Gulguldtonat stål 40 mm
2 998 kr Det ursprungliga priset var: 2 998 kr.1 998 krDet nuvarande priset är: 1 998 kr.
Material & Utförande
Material & Utförande
Grundläggande specifikationer
| Ref.nrVarunummer | GW0464L1 |
|---|---|
| Märke | Guess |
| Serie | Queen |
| Kön | Dam |
| EAN | 91661529023 |
| Garanti | 2 år |
Mått & Material
| Diameter | 40 mm |
|---|---|
| Tjocklek | 11.6 mm |
| Material på boett | Rostfritt stål |
| Armbandstyp | Stållänk |
Färger
| Färg på klockarmband | Silver |
|---|---|
| Urtavlefärg | Silver |
| Boettfärg | Silver |
Urverk & Funktion
| Urverkstyp | Quartz |
|---|---|
| Datumangivelse | Veckodag & Datum |
Hållbarhet & Glas
| Vattentäthet | 3 ATM (30 m) |
|---|---|
| Glastyp | Mineralglas |
| Lås | Viklås |
Extra funktioner
| Alternativa modellnummer | GW0464L1 |
|---|
Recensioner (0)
Recensioner (0)
Endast inloggade kunder som har köpt denna produkt får lämna en recension.
Guess Queen Silverfärgad/Stål 40 mm
Artikelnr:
GW0464L1
Finns i lager
Leverans: 1-4 dagar
1
Artikel sålda under de senaste vecka
2 798 kr Det ursprungliga priset var: 2 798 kr.1 498 krDet nuvarande priset är: 1 498 kr. Spara 1 300,-
Finns i lager
Kostnadsfri frakt
60 dagars öppet köp
2 års garanti
Rätt pris
Säker betalning
Material & Utförande
Material & Utförande
Grundläggande specifikationer
| Ref.nrVarunummer | GW0464L1 |
|---|---|
| Märke | Guess |
| Serie | Queen |
| Kön | Dam |
| EAN | 91661529023 |
| Garanti | 2 år |
Mått & Material
| Diameter | 40 mm |
|---|---|
| Tjocklek | 11.6 mm |
| Material på boett | Rostfritt stål |
| Armbandstyp | Stållänk |
Färger
| Färg på klockarmband | Silver |
|---|---|
| Urtavlefärg | Silver |
| Boettfärg | Silver |
Urverk & Funktion
| Urverkstyp | Quartz |
|---|---|
| Datumangivelse | Veckodag & Datum |
Hållbarhet & Glas
| Vattentäthet | 3 ATM (30 m) |
|---|---|
| Glastyp | Mineralglas |
| Lås | Viklås |
Extra funktioner
| Alternativa modellnummer | GW0464L1 |
|---|
Recensioner (0)
Recensioner (0)
Recensioner
Det finns inga recensioner än.
Endast inloggade kunder som har köpt denna produkt får lämna en recension.
Guess Queen Silverfärgad/Stål 40 mm
Ref:
GW0464L1
1-3 dagar
Guess Queen Roséguldstonad/Roséguldstonat stål 40 mm
Ref:
GW0464L3
1-3 dagar
Guess Queen Guld/Gulguldtonat stål 40 mm
Ref:
GW0464L2
1-3 dagar
Guess Classic Guldtonad/Gulguldtonat stål 36 mm
Ref:
GW0472L2
1-3 dagar
Guess Classic Silverfärgad/Stål 36 mm
Ref:
GW0472L1
1-3 dagar
Guess Phoenix Grön/Gulguldtonat stål
Ref:
GW0456G3
1-3 dagar
Guess Phoenix Guld/Gulguldtonat stål
Ref:
GW0456G2
1-3 dagar
Bästsäljande produkter
Guess Headline Grå/Gummi 42 mm
Ref:
GW0571G4
1-3 dagar
Guess Headline Grön/Gummi 42 mm
Ref:
GW0571G3
1-3 dagar
Guess Headline Grå/Gummi 42 mm
Ref:
GW0571G1
1-3 dagar
Guess Classic Guldtonad/Gulguldtonat stål 36 mm
Ref:
GW0472L2
1-3 dagar
Guess Classic Silverfärgad/Stål 36 mm
Ref:
GW0472L1
1-3 dagar
Guess Queen Roséguldstonad/Roséguldstonat stål 40 mm
Ref:
GW0464L3
1-3 dagar
Guess Queen Guld/Gulguldtonat stål 40 mm
Ref:
GW0464L2
1-3 dagar
Guess Queen Silverfärgad/Stål 40 mm
Ref:
GW0464L1
1-3 dagar
Guess Phoenix Grön/Gulguldtonat stål
Ref:
GW0456G3
1-3 dagar
Guess Phoenix Guld/Gulguldtonat stål
Ref:
GW0456G2
1-3 dagar
Utvalda favoriter
Seiko 5 Sports Field Svart/Stål 39 mm
Ref:
SRPG27K1
1-3 dagar
Seiko Classic Svart/Textil 42 mm
Ref:
SRPD65K4
1-3 dagar
Tissot Gentleman Blå/Stål 40 mm
Ref:
T127.410.11.041.00
1-3 dagar
Guess Frontier Kristallinfattad/Roséguldstonat stål 40 mm
Ref:
W1156L3
1-3 dagar
Tissot T-Sport Herrklocka Svart/Stål 45.5 mm
Ref:
T125.617.33.051.00
1-3 dagar
Seiko 5 Sports GMT Svart/Stål 43 mm
Ref:
SSK001K1
1-3 dagar
Michael Kors Slim Runway Guld/Stål 42 mm
Ref:
MK3179
1-3 dagar
Michael Kors Lexington Silver/Roséguldtonat stål 38 mm
Ref:
MK5735
1-3 dagar

Recensioner
Det finns inga recensioner än.