Michael Kors Bradshaw Damklocka Blå/Guldtonat stål 42 mm
3 448 kr Det ursprungliga priset var: 3 448 kr.1 598 krDet nuvarande priset är: 1 598 kr.
Guess Frontier Silverfärgad/Stål 40 mm
2 298 kr Det ursprungliga priset var: 2 298 kr.1 298 krDet nuvarande priset är: 1 298 kr.
Material & Utförande
Material & Utförande
Grundläggande specifikationer
| Ref.nrVarunummer | MK4931 |
|---|---|
| Märke | Michael Kors |
| Serie | Georgie |
| Kön | Dam |
| EAN | 4064092350050 |
| Garanti | 2 år |
Mått & Material
| Diameter | 19 mm |
|---|---|
| Tjocklek | 7 mm |
| Material på boett | Rostfritt stål |
| Armbandstyp | Stållänk |
Färger
| Färg på klockarmband | Guld |
|---|---|
| Urtavlefärg | Guld |
| Boettfärg | Guld |
Urverk & Funktion
| Urverkstyp | Quartz |
|---|
Hållbarhet & Glas
| Vattentäthet | 5 ATM (50 m) |
|---|---|
| Glastyp | Mineralglas |
| Lås | Viklås |
Extra funktioner
| Alternativa modellnummer | MK 4931, MK4931 |
|---|
Recensioner (0)
Recensioner (0)
Endast inloggade kunder som har köpt denna produkt får lämna en recension.
Artikelnr:
MK4931
Finns i lager
Leverans: 1-4 dagar
1
Artikel sålda under de senaste vecka
3 199 kr Det ursprungliga priset var: 3 199 kr.2 798 krDet nuvarande priset är: 2 798 kr. Spara 401,-
Finns i lager
Kostnadsfri frakt
60 dagars öppet köp
2 års garanti
Rätt pris
Säker betalning
Material & Utförande
Material & Utförande
Grundläggande specifikationer
| Ref.nrVarunummer | MK4931 |
|---|---|
| Märke | Michael Kors |
| Serie | Georgie |
| Kön | Dam |
| EAN | 4064092350050 |
| Garanti | 2 år |
Mått & Material
| Diameter | 19 mm |
|---|---|
| Tjocklek | 7 mm |
| Material på boett | Rostfritt stål |
| Armbandstyp | Stållänk |
Färger
| Färg på klockarmband | Guld |
|---|---|
| Urtavlefärg | Guld |
| Boettfärg | Guld |
Urverk & Funktion
| Urverkstyp | Quartz |
|---|
Hållbarhet & Glas
| Vattentäthet | 5 ATM (50 m) |
|---|---|
| Glastyp | Mineralglas |
| Lås | Viklås |
Extra funktioner
| Alternativa modellnummer | MK 4931, MK4931 |
|---|
Recensioner (0)
Recensioner (0)
Recensioner
Det finns inga recensioner än.
Endast inloggade kunder som har köpt denna produkt får lämna en recension.
Michael Kors Georgie Guld Stål 19 mm
Ref:
MK4931
1-3 dagar
Bästsäljande produkter
Guess Headline Grå/Gummi 42 mm
Ref:
GW0571G4
1-3 dagar
Guess Headline Grön/Gummi 42 mm
Ref:
GW0571G3
1-3 dagar
Guess Headline Grå/Gummi 42 mm
Ref:
GW0571G1
1-3 dagar
Guess Classic Guldtonad/Gulguldtonat stål 36 mm
Ref:
GW0472L2
1-3 dagar
Guess Classic Silverfärgad/Stål 36 mm
Ref:
GW0472L1
1-3 dagar
Guess Queen Roséguldstonad/Roséguldstonat stål 40 mm
Ref:
GW0464L3
1-3 dagar
Guess Queen Guld/Gulguldtonat stål 40 mm
Ref:
GW0464L2
1-3 dagar
Guess Queen Silverfärgad/Stål 40 mm
Ref:
GW0464L1
1-3 dagar
Guess Phoenix Grön/Gulguldtonat stål
Ref:
GW0456G3
1-3 dagar
Guess Phoenix Guld/Gulguldtonat stål
Ref:
GW0456G2
1-3 dagar
Utvalda favoriter
Seiko 5 Sports Midi Svart/Stål 38 mm
Ref:
SRPK29K1
1-3 dagar
Guess Luna Silverfärgad/Gulguldtonat stål 36 mm
Ref:
GW0308L2
1-3 dagar
Hugo Boss Champion Grå/Läder 44 mm
Ref:
1513815
1-3 dagar
Tissot T-Sport Herrklocka Svart/Stål 45.5 mm
Ref:
T125.617.33.051.00
1-3 dagar
Guess Queen Silverfärgad/Stål 40 mm
Ref:
GW0464L1
1-3 dagar
Michael Kors Darci Champagnefärgad/Gulguldtonat stål 21 mm
Ref:
MK3295
1-3 dagar
Seiko 5 GMT Blå/Stål 42 mm
Ref:
SSK029K1
1-3 dagar
Seiko Classic Grön/Textil 40 mm
Ref:
SRPE65K1
1-3 dagar
Guess Luna Silverfärgad/Stål 36 mm
Ref:
GW0308L1
1-3 dagar

Recensioner
Det finns inga recensioner än.