Michael Kors klocka dam guld Runway Ref.nr MK3282 är en damklocka för dig som söker en tydlig modell med modeinriktad känsla och enkel användning i vardagen. Den passar när du vill bära en klocka som känns stilren och lätt att kombinera med olika typer av klädstil. Den guldfärgade helheten ger modellen ett sammanhållet och avskalat uttryck där boett, länk och urtavla skapar en lugn visuell balans. Formen är ren och modern, medan stålmaterialet bidrar till en stabil känsla på handleden. Som michael kors klocka dam guld fungerar modellen väl i arbete, vid resor eller i sociala sammanhang där du vill bära en diskret men tydlig klocka som enkelt kan kombineras med andra accessoarer.
Grundläggande specifikationer
| Ref.nrVarunummer | MK3282 |
|---|---|
| Märke | Michael Kors |
| Serie | Runway |
| Kön | Dam |
| EAN | 4053858240100 |
| Garanti | 2 år |
Mått & Material
| Diameter | 42 mm |
|---|---|
| Tjocklek | 8.5 mm |
| Material på boett | Rostfritt stål guldtonat |
| Armbandstyp | Stål |
Färger
| Färg på klockarmband | Guld |
|---|---|
| Urtavlefärg | Guld |
| Boettfärg | Guld |
Urverk & Funktion
| Urverkstyp | Quartz |
|---|---|
| Urverk | Tre visare |
Hållbarhet & Glas
| Vattentäthet | 5 ATM (50 m) |
|---|---|
| Glastyp | Mineralglas |
| Lås | Viklås |
Extra funktioner
| Alternativa modellnummer | MK 3282, MK3282 |
|---|
Endast inloggade kunder som har köpt denna produkt får lämna en recension.
Michael Kors klocka dam guld med guldfärgad urtavla och guldtonat stål i en ren och modern design. En damklocka som fungerar lika fint till vardag som till mer uppklädda tillfällen.
Beställningsvara
2 198 kr
Beställningsvara
Kostnadsfri frakt
60 dagars öppet köp
2 års garanti
Rätt pris
Säker betalning
Michael Kors klocka dam guld Runway Ref.nr MK3282 är en damklocka för dig som söker en tydlig modell med modeinriktad känsla och enkel användning i vardagen. Den passar när du vill bära en klocka som känns stilren och lätt att kombinera med olika typer av klädstil. Den guldfärgade helheten ger modellen ett sammanhållet och avskalat uttryck där boett, länk och urtavla skapar en lugn visuell balans. Formen är ren och modern, medan stålmaterialet bidrar till en stabil känsla på handleden. Som michael kors klocka dam guld fungerar modellen väl i arbete, vid resor eller i sociala sammanhang där du vill bära en diskret men tydlig klocka som enkelt kan kombineras med andra accessoarer.
Grundläggande specifikationer
| Ref.nrVarunummer | MK3282 |
|---|---|
| Märke | Michael Kors |
| Serie | Runway |
| Kön | Dam |
| EAN | 4053858240100 |
| Garanti | 2 år |
Mått & Material
| Diameter | 42 mm |
|---|---|
| Tjocklek | 8.5 mm |
| Material på boett | Rostfritt stål guldtonat |
| Armbandstyp | Stål |
Färger
| Färg på klockarmband | Guld |
|---|---|
| Urtavlefärg | Guld |
| Boettfärg | Guld |
Urverk & Funktion
| Urverkstyp | Quartz |
|---|---|
| Urverk | Tre visare |
Hållbarhet & Glas
| Vattentäthet | 5 ATM (50 m) |
|---|---|
| Glastyp | Mineralglas |
| Lås | Viklås |
Extra funktioner
| Alternativa modellnummer | MK 3282, MK3282 |
|---|
Recensioner
Det finns inga recensioner än.
Endast inloggade kunder som har köpt denna produkt får lämna en recension.
Michael Kors Darci Champagnefärgad/Gulguldtonat stål 21 mm
1-3 dagar
Bästsäljande produkter
Guess Headline Grå/Gummi 42 mm
1-3 dagar
Guess Headline Grön/Gummi 42 mm
1-3 dagar
Guess Headline Grå/Gummi 42 mm
1-3 dagar
Guess Classic Guldtonad/Gulguldtonat stål 36 mm
1-3 dagar
Guess Classic Silverfärgad/Stål 36 mm
1-3 dagar
Guess Queen Roséguldstonad/Roséguldstonat stål 40 mm
1-3 dagar
Guess Queen Guld/Gulguldtonat stål 40 mm
1-3 dagar
Guess Queen Silverfärgad/Stål 40 mm
1-3 dagar
Guess Phoenix Grön/Gulguldtonat stål
1-3 dagar
Guess Phoenix Guld/Gulguldtonat stål
1-3 dagar
Utvalda favoriter
BOSS Hero Sport Blå/Blå Stål 45 mm
1-3 dagar
Guess Headline Grön/Gummi 42 mm
1-3 dagar
Tissot T-Classic Herrklocka Svart/Stål 40 mm
1-3 dagar
Tissot T-Classic Blå/Läder 40 mm
1-3 dagar
Hugo Boss Champion Svart/Roséguldstonat stål 44 mm
1-3 dagar
Seiko 5 Sports Blå/Svart 40 mm
1-3 dagar
Seiko 5 Sports Midi Svart/Stål 38 mm
1-3 dagar

Recensioner
Det finns inga recensioner än.