Få upp till
10% rabatt
Prenumerera på vårt nyhetsbrev och få din exklusiva rabatt direkt.
Ingen spam. Avsluta prenumerationen när som helst.
Tack! Din kod är klar
Använd den i kassan för 10% rabatt.
TIME10
Prenumerera på vårt nyhetsbrev och få din exklusiva rabatt direkt.
Ingen spam. Avsluta prenumerationen när som helst.
Seiko female watch i Classic-serien med Ref.nr SWR091P1 är en rektangulär quartzmodell med safirglas och 3 ATM. Den passar dig som söker en smalare klocka med tydlig dresskänsla och ett rent uttryck i vardagen.
Som seiko classic kombinerar modellen silverfärgad tavla med boett och länk i stål. Den rektangulära formen, romerska siffror och indexmarkeringar ger klockan en balanserad helhet som känns avskalad och genomarbetad på handleden.
För dig som vill ha en seiko female watch med diskret profil fungerar modellen fint både till arbete och mer uppklädda tillfällen. Den fasta stållänken och den rena utformningen gör också klockan relevant för dig som söker en klassisk damklocka med tydlig form.
| Märke | Seiko |
|---|---|
| Serie | Conceptual |
| Kön | Dam |
| EAN | 4954628253286 |
| Garanti | 2 år |
| Tjocklek | 7.20 mm |
|---|---|
| Material på boett | Stål |
| Armbandstyp | Stållänk |
| Färg på klockarmband | Silver |
|---|---|
| Urtavlefärg | Silver |
| Boettfärg | Silver |
| Urverkstyp | Quartz |
|---|---|
| Urverk | Seiko 4N30 |
| Vattentäthet | 3 ATM (30 m) |
|---|---|
| Glastyp | Repskyddat safirglas |
| Lås | Stål, Viklås |
| Alternativa modellnummer | SWR091, SWR091P, SWR091P1 |
|---|
Endast inloggade kunder som har köpt denna produkt får lämna en recension.
Seiko female watch i Classic-serien med silverfärgad tavla, rektangulär boett och stållänk. Quartz damklocka med safirglas och 3 ATM.
Finns i lager
4 798 kr Det ursprungliga priset var: 4 798 kr.3 998 krDet nuvarande priset är: 3 998 kr. Spara 800,-
Finns i lager
Kostnadsfri frakt
60 dagars öppet köp
2 års garanti
Rätt pris
Säker betalning
Seiko female watch i Classic-serien med Ref.nr SWR091P1 är en rektangulär quartzmodell med safirglas och 3 ATM. Den passar dig som söker en smalare klocka med tydlig dresskänsla och ett rent uttryck i vardagen.
Som seiko classic kombinerar modellen silverfärgad tavla med boett och länk i stål. Den rektangulära formen, romerska siffror och indexmarkeringar ger klockan en balanserad helhet som känns avskalad och genomarbetad på handleden.
För dig som vill ha en seiko female watch med diskret profil fungerar modellen fint både till arbete och mer uppklädda tillfällen. Den fasta stållänken och den rena utformningen gör också klockan relevant för dig som söker en klassisk damklocka med tydlig form.
| Märke | Seiko |
|---|---|
| Serie | Conceptual |
| Kön | Dam |
| EAN | 4954628253286 |
| Garanti | 2 år |
| Tjocklek | 7.20 mm |
|---|---|
| Material på boett | Stål |
| Armbandstyp | Stållänk |
| Färg på klockarmband | Silver |
|---|---|
| Urtavlefärg | Silver |
| Boettfärg | Silver |
| Urverkstyp | Quartz |
|---|---|
| Urverk | Seiko 4N30 |
| Vattentäthet | 3 ATM (30 m) |
|---|---|
| Glastyp | Repskyddat safirglas |
| Lås | Stål, Viklås |
| Alternativa modellnummer | SWR091, SWR091P, SWR091P1 |
|---|
Det finns inga recensioner än.
Endast inloggade kunder som har köpt denna produkt får lämna en recension.
1-3 dagar
1-3 dagar
1-3 dagar
1-3 dagar
1-3 dagar
1-3 dagar
1-3 dagar
1-3 dagar
1-3 dagar
1-3 dagar
1-3 dagar
1-3 dagar
1-3 dagar
1-3 dagar
1-3 dagar
1-3 dagar
1-3 dagar
1-3 dagar
1-3 dagar
1-3 dagar
1-3 dagar
1-3 dagar
Inget konto än?
Skapa ett konto
Recensioner
Det finns inga recensioner än.