Guess Raven Silverfärgad/Stål
3 998 kr Det ursprungliga priset var: 3 998 kr.2 098 krDet nuvarande priset är: 2 098 kr.
Guess Luna Silverfärgad/Stål 36 mm
1 898 kr Det ursprungliga priset var: 1 898 kr.1 098 krDet nuvarande priset är: 1 098 kr.
Material & Utförande
Material & Utförande
Grundläggande specifikationer
| Ref.nrVarunummer | GW0104L2 |
|---|---|
| Märke | Guess |
| Serie | Raven |
| Kön | Dam |
| EAN | 91661517716 |
| Garanti | 2 år |
Mått & Material
| Tjocklek | 10.15 mm |
|---|---|
| Material på boett | Rostfritt stål |
| Armbandstyp | Stållänk |
Färger
| Färg på klockarmband | Guld |
|---|---|
| Urtavlefärg | Champagne |
| Boettfärg | Guld |
Urverk & Funktion
| Urverkstyp | Quartz |
|---|
Hållbarhet & Glas
| Vattentäthet | 5 ATM (50 m) |
|---|---|
| Glastyp | Mineralglas |
Extra funktioner
| Alternativa modellnummer | GW0104L2 |
|---|
Recensioner (0)
Recensioner (0)
Endast inloggade kunder som har köpt denna produkt får lämna en recension.
Guess Raven Guld/Stål
Artikelnr:
GW0104L2
Finns i lager
Leverans: 1-3 dagar
1
Artikel sålda under de senaste vecka
3 998 kr Det ursprungliga priset var: 3 998 kr.2 998 krDet nuvarande priset är: 2 998 kr. Spara 1 000,-
Finns i lager
Kostnadsfri frakt
60 dagars öppet köp
2 års garanti
Rätt pris
Säker betalning
Material & Utförande
Material & Utförande
Grundläggande specifikationer
| Ref.nrVarunummer | GW0104L2 |
|---|---|
| Märke | Guess |
| Serie | Raven |
| Kön | Dam |
| EAN | 91661517716 |
| Garanti | 2 år |
Mått & Material
| Tjocklek | 10.15 mm |
|---|---|
| Material på boett | Rostfritt stål |
| Armbandstyp | Stållänk |
Färger
| Färg på klockarmband | Guld |
|---|---|
| Urtavlefärg | Champagne |
| Boettfärg | Guld |
Urverk & Funktion
| Urverkstyp | Quartz |
|---|
Hållbarhet & Glas
| Vattentäthet | 5 ATM (50 m) |
|---|---|
| Glastyp | Mineralglas |
Extra funktioner
| Alternativa modellnummer | GW0104L2 |
|---|
Recensioner (0)
Recensioner (0)
Recensioner
Det finns inga recensioner än.
Endast inloggade kunder som har köpt denna produkt får lämna en recension.
Guess Raven Guld/Stål
Ref:
GW0104L2
1-3 dagar
Guess Raven Silverfärgad/Stål
Ref:
GW0104L1
1-3 dagar
Bästsäljande produkter
Guess Headline Grå/Gummi 42 mm
Ref:
GW0571G4
1-3 dagar
Guess Headline Grön/Gummi 42 mm
Ref:
GW0571G3
1-3 dagar
Guess Headline Grå/Gummi 42 mm
Ref:
GW0571G1
1-3 dagar
Guess Classic Guldtonad/Gulguldtonat stål 36 mm
Ref:
GW0472L2
1-3 dagar
Guess Classic Silverfärgad/Stål 36 mm
Ref:
GW0472L1
1-3 dagar
Guess Queen Roséguldstonad/Roséguldstonat stål 40 mm
Ref:
GW0464L3
1-3 dagar
Guess Queen Guld/Gulguldtonat stål 40 mm
Ref:
GW0464L2
1-3 dagar
Guess Queen Silverfärgad/Stål 40 mm
Ref:
GW0464L1
1-3 dagar
Guess Phoenix Grön/Gulguldtonat stål
Ref:
GW0456G3
1-3 dagar
Utvalda favoriter
Seiko 5 Sports Svart/Stål 43 mm
Ref:
SRPD57K1
1-3 dagar
Tissot Seastar Kronograf Svart/Stål 45.5 mm
Ref:
T120.417.11.051.01
1-3 dagar
Seiko 5 Sports Blå/Stål 43 mm
Ref:
SRPD51K1
1-3 dagar
Guess Frontier Kristallinfattad/Roséguldstonat stål 40 mm
Ref:
W1156L3
1-3 dagar
BOSS Hero Sport Blå/Stål 45 mm
Ref:
1513743
1-3 dagar
Michael Kors Lexington Silver/Roséguldtonat stål 38 mm
Ref:
MK5735
1-3 dagar
Tissot PRX Grön/Stål 40 mm
Ref:
T137.410.11.091.00
1-3 dagar
Seiko 5 Sports Automatic Grön/Stål 43 mm
Ref:
SRPD61K1
1-3 dagar
Michael Kors Classic Svart/Roséguldstonat stål 38 mm
Ref:
MK3339
1-3 dagar

Recensioner
Det finns inga recensioner än.