Få upp till
10% rabatt
Prenumerera på vårt nyhetsbrev och få din exklusiva rabatt direkt.
Ingen spam. Avsluta prenumerationen när som helst.
Tack! Din kod är klar
Använd den i kassan för 10% rabatt.
TIME10
Prenumerera på vårt nyhetsbrev och få din exklusiva rabatt direkt.
Ingen spam. Avsluta prenumerationen när som helst.
Guess klocka dam i Luna-serien, Ref.nr GW0308L1, är en analog modell med silverfärgad tavla, veckodag och datum för dig som söker en tydlig och lättburen klocka i vardagen. Den runda boetten på 36 mm ger ett balanserat uttryck som passar bra från arbete till mer uppklädda sammanhang.
Boett och länk är utförda i silverfärgat stål där borstade och polerade ytor möter en tavla med romerska siffror och index. Som guess klocka får modellen ett avskalat och tidlöst intryck på handleden, medan helheten fungerar väl för dig som vill bära en damklocka silver med ren och klassisk känsla.
För dig som tittar på damklockor för daglig användning är detta en modell som känns enkel att bära genom hela dagen. Veckodag och datum ger extra nytta i rutinen, samtidigt som Luna passar naturligt för dig som söker en guess klocka dam med smidig storlek och tydlig design.
| Ref.nrVarunummer | GW0308L1 |
|---|---|
| Märke | Guess |
| Serie | Luna |
| Kön | Dam |
| EAN | 91661523250 |
| Garanti | 2 år |
| Diameter | 36 mm |
|---|---|
| Tjocklek | 8.5 mm |
| Material på boett | Rostfritt stål |
| Armbandstyp | Stållänk |
| Färg på klockarmband | Silver |
|---|---|
| Urtavlefärg | Silver |
| Boettfärg | Silver |
| Urverkstyp | Quartz |
|---|---|
| Datumangivelse | Veckodag & Datum |
| Vattentäthet | 3 ATM (30 m) |
|---|---|
| Glastyp | Mineralglas |
| Lås | Viklås |
| Alternativa modellnummer | GW0308L1 |
|---|
Endast inloggade kunder som har köpt denna produkt får lämna en recension.
Guess klocka dam i Luna-serien med silverfärgad tavla, romerska siffror och klassisk form. 36 mm modell i stål för vardag, arbete och middag.
Finns i lager
1 898 kr Det ursprungliga priset var: 1 898 kr.1 098 krDet nuvarande priset är: 1 098 kr. Spara 800,-
Finns i lager
Kostnadsfri frakt
60 dagars öppet köp
2 års garanti
Rätt pris
Säker betalning
Guess klocka dam i Luna-serien, Ref.nr GW0308L1, är en analog modell med silverfärgad tavla, veckodag och datum för dig som söker en tydlig och lättburen klocka i vardagen. Den runda boetten på 36 mm ger ett balanserat uttryck som passar bra från arbete till mer uppklädda sammanhang.
Boett och länk är utförda i silverfärgat stål där borstade och polerade ytor möter en tavla med romerska siffror och index. Som guess klocka får modellen ett avskalat och tidlöst intryck på handleden, medan helheten fungerar väl för dig som vill bära en damklocka silver med ren och klassisk känsla.
För dig som tittar på damklockor för daglig användning är detta en modell som känns enkel att bära genom hela dagen. Veckodag och datum ger extra nytta i rutinen, samtidigt som Luna passar naturligt för dig som söker en guess klocka dam med smidig storlek och tydlig design.
| Ref.nrVarunummer | GW0308L1 |
|---|---|
| Märke | Guess |
| Serie | Luna |
| Kön | Dam |
| EAN | 91661523250 |
| Garanti | 2 år |
| Diameter | 36 mm |
|---|---|
| Tjocklek | 8.5 mm |
| Material på boett | Rostfritt stål |
| Armbandstyp | Stållänk |
| Färg på klockarmband | Silver |
|---|---|
| Urtavlefärg | Silver |
| Boettfärg | Silver |
| Urverkstyp | Quartz |
|---|---|
| Datumangivelse | Veckodag & Datum |
| Vattentäthet | 3 ATM (30 m) |
|---|---|
| Glastyp | Mineralglas |
| Lås | Viklås |
| Alternativa modellnummer | GW0308L1 |
|---|
Det finns inga recensioner än.
Endast inloggade kunder som har köpt denna produkt får lämna en recension.
1-3 dagar
1-3 dagar
1-3 dagar
1-3 dagar
1-3 dagar
1-3 dagar
1-3 dagar
1-3 dagar
1-3 dagar
1-3 dagar
1-3 dagar
1-3 dagar
1-3 dagar
1-3 dagar
1-3 dagar
1-3 dagar
1-3 dagar
1-3 dagar
1-3 dagar
1-3 dagar
1-3 dagar
1-3 dagar
1-3 dagar
1-3 dagar
1-3 dagar
1-3 dagar
Inget konto än?
Skapa ett konto
Recensioner
Det finns inga recensioner än.