Få upp till
10% rabatt
Prenumerera på vårt nyhetsbrev och få din exklusiva rabatt direkt.
Ingen spam. Avsluta prenumerationen när som helst.
Tack! Din kod är klar
Använd den i kassan för 10% rabatt.
TIME10
Prenumerera på vårt nyhetsbrev och få din exklusiva rabatt direkt.
Ingen spam. Avsluta prenumerationen när som helst.
Guess klocka herr guld Ref.nr GW0456G2 är en herrmodell i Phoenix-serien med kvartsverk och en tonneauformad boett som ger klockan en mer markerad profil. Den riktar sig till dig som söker en Guess-klocka med tydlig närvaro, där flera visningar samlas i en design som känns mer uttrycksfull än en klassiskt rund form.
Boett, bezel och länk är utförda i gulguldtonat stål med borstade och polerade ytor som skapar variation i ljuset. Den gulguldtonade skeletturtavlan ger djup åt fronten, medan index, självlysande markeringar och visare tillsammans med mineralglas bidrar till en tydligare läsbarhet.
Guess klocka herr guld fungerar väl för arbete, middag och kvällsanvändning när du vill bära en herrklocka med mer synlig form på handleden. Veckodag, datum och 24-timmarsvisning gör modellen praktisk i vardagen, samtidigt som viklåset hjälper länken att sitta stabilt under dagens olika moment.
| Ref.nrVarunummer | GW0456G2 |
|---|---|
| Märke | Guess |
| Serie | Phoenix |
| Kön | Herr |
| EAN | 91661529443 |
| Garanti | 2 år |
| Tjocklek | 10 mm |
|---|---|
| Material på boett | Gulguldtonat stål |
| Armbandstyp | Stållänk |
| Färg på klockarmband | Guld |
|---|---|
| Urtavlefärg | Gulguld |
| Boettfärg | Guld |
| Urverkstyp | Quartz |
|---|---|
| Datumangivelse | Veckodag & Datum |
| Vattentäthet | 3 ATM (30 m) |
|---|---|
| Glastyp | Mineralglas |
| Lås | Viklås |
| Alternativa modellnummer | GW0456G2 |
|---|
Endast inloggade kunder som har köpt denna produkt får lämna en recension.
Guess klocka herr guld i Phoenix-serien med skeletturtavla, veckodag, datum och 24-timmarsvisning. En herrmodell med tydlig tonneauform.
Finns i lager
2 898 kr Det ursprungliga priset var: 2 898 kr.2 298 krDet nuvarande priset är: 2 298 kr. Spara 600,-
Finns i lager
Kostnadsfri frakt
60 dagars öppet köp
2 års garanti
Rätt pris
Säker betalning
Guess klocka herr guld Ref.nr GW0456G2 är en herrmodell i Phoenix-serien med kvartsverk och en tonneauformad boett som ger klockan en mer markerad profil. Den riktar sig till dig som söker en Guess-klocka med tydlig närvaro, där flera visningar samlas i en design som känns mer uttrycksfull än en klassiskt rund form.
Boett, bezel och länk är utförda i gulguldtonat stål med borstade och polerade ytor som skapar variation i ljuset. Den gulguldtonade skeletturtavlan ger djup åt fronten, medan index, självlysande markeringar och visare tillsammans med mineralglas bidrar till en tydligare läsbarhet.
Guess klocka herr guld fungerar väl för arbete, middag och kvällsanvändning när du vill bära en herrklocka med mer synlig form på handleden. Veckodag, datum och 24-timmarsvisning gör modellen praktisk i vardagen, samtidigt som viklåset hjälper länken att sitta stabilt under dagens olika moment.
| Ref.nrVarunummer | GW0456G2 |
|---|---|
| Märke | Guess |
| Serie | Phoenix |
| Kön | Herr |
| EAN | 91661529443 |
| Garanti | 2 år |
| Tjocklek | 10 mm |
|---|---|
| Material på boett | Gulguldtonat stål |
| Armbandstyp | Stållänk |
| Färg på klockarmband | Guld |
|---|---|
| Urtavlefärg | Gulguld |
| Boettfärg | Guld |
| Urverkstyp | Quartz |
|---|---|
| Datumangivelse | Veckodag & Datum |
| Vattentäthet | 3 ATM (30 m) |
|---|---|
| Glastyp | Mineralglas |
| Lås | Viklås |
| Alternativa modellnummer | GW0456G2 |
|---|
Det finns inga recensioner än.
Endast inloggade kunder som har köpt denna produkt får lämna en recension.
1-3 dagar
1-3 dagar
1-3 dagar
1-3 dagar
1-3 dagar
1-3 dagar
1-3 dagar
1-3 dagar
1-3 dagar
1-3 dagar
1-3 dagar
1-3 dagar
1-3 dagar
1-3 dagar
1-3 dagar
1-3 dagar
1-3 dagar
1-3 dagar
1-3 dagar
1-3 dagar
1-3 dagar
1-3 dagar
1-3 dagar
1-3 dagar
1-3 dagar
1-3 dagar
1-3 dagar
Inget konto än?
Skapa ett konto
Recensioner
Det finns inga recensioner än.