Få upp till
10% rabatt
Prenumerera på vårt nyhetsbrev och få din exklusiva rabatt direkt.
Ingen spam. Avsluta prenumerationen när som helst.
Tack! Din kod är klar
Använd den i kassan för 10% rabatt.
TIME10
Prenumerera på vårt nyhetsbrev och få din exklusiva rabatt direkt.
Ingen spam. Avsluta prenumerationen när som helst.
Guess klocka herr i Phoenix-serien, Ref.nr GW0456G3, är en modell med kvartsverk, veckodag, datum och 24-timmarsvisning. Den tonneauformade boetten ger klockan en tydlig profil för dig som söker en Guess-modell med mer karaktär än en klassisk rund form.
Boett, bezel och länk är gjorda i gulguldtonat stål med borstade och polerade ytor. Den gröna skeletturtavlan skapar djup i designen, medan indexmarkeringar, självlysande markeringar och visare samt mineralglas gör helheten tydlig. Bland guess watches sticker modellen ut genom kombinationen av varm boett och grön tavla, och som guess klocka får den ett mer uttrycksfullt intryck på handleden.
Den här herrklocka fungerar väl både till vardag och mer uppklädda sammanhang där du vill bära något som syns lite mer. Viklåset håller länken stabilt, och helheten gör modellen praktisk för dig som söker en guess klocka herr med tydlig färg, markerad form och flera funktioner i samma klocka.
| Ref.nrVarunummer | GW0456G3 |
|---|---|
| Märke | Guess |
| Serie | Phoenix |
| Kön | Herr |
| EAN | 91661530524 |
| Garanti | 2 år |
| Tjocklek | 10 mm |
|---|---|
| Material på boett | Gulguldtonat stål |
| Armbandstyp | Stållänk |
| Färg på klockarmband | Guld |
|---|---|
| Urtavlefärg | Grön |
| Boettfärg | Guld |
| Urverkstyp | Quartz |
|---|---|
| Datumangivelse | Veckodag & Datum |
| Vattentäthet | 3 ATM (30 m) |
|---|---|
| Glastyp | Mineralglas |
| Lås | Viklås |
| Alternativa modellnummer | GW0456G3 |
|---|
Endast inloggade kunder som har köpt denna produkt får lämna en recension.
Guess klocka herr i Phoenix-serien med grön skeletturtavla, veckodag, datum och 24-timmarsvisning. Herrmodell i gulguldtonat stål med tonneauform.
Finns i lager
2 898 kr Det ursprungliga priset var: 2 898 kr.2 098 krDet nuvarande priset är: 2 098 kr. Spara 800,-
Finns i lager
Kostnadsfri frakt
60 dagars öppet köp
2 års garanti
Rätt pris
Säker betalning
Guess klocka herr i Phoenix-serien, Ref.nr GW0456G3, är en modell med kvartsverk, veckodag, datum och 24-timmarsvisning. Den tonneauformade boetten ger klockan en tydlig profil för dig som söker en Guess-modell med mer karaktär än en klassisk rund form.
Boett, bezel och länk är gjorda i gulguldtonat stål med borstade och polerade ytor. Den gröna skeletturtavlan skapar djup i designen, medan indexmarkeringar, självlysande markeringar och visare samt mineralglas gör helheten tydlig. Bland guess watches sticker modellen ut genom kombinationen av varm boett och grön tavla, och som guess klocka får den ett mer uttrycksfullt intryck på handleden.
Den här herrklocka fungerar väl både till vardag och mer uppklädda sammanhang där du vill bära något som syns lite mer. Viklåset håller länken stabilt, och helheten gör modellen praktisk för dig som söker en guess klocka herr med tydlig färg, markerad form och flera funktioner i samma klocka.
| Ref.nrVarunummer | GW0456G3 |
|---|---|
| Märke | Guess |
| Serie | Phoenix |
| Kön | Herr |
| EAN | 91661530524 |
| Garanti | 2 år |
| Tjocklek | 10 mm |
|---|---|
| Material på boett | Gulguldtonat stål |
| Armbandstyp | Stållänk |
| Färg på klockarmband | Guld |
|---|---|
| Urtavlefärg | Grön |
| Boettfärg | Guld |
| Urverkstyp | Quartz |
|---|---|
| Datumangivelse | Veckodag & Datum |
| Vattentäthet | 3 ATM (30 m) |
|---|---|
| Glastyp | Mineralglas |
| Lås | Viklås |
| Alternativa modellnummer | GW0456G3 |
|---|
Det finns inga recensioner än.
Endast inloggade kunder som har köpt denna produkt får lämna en recension.
1-3 dagar
1-3 dagar
1-3 dagar
1-3 dagar
1-3 dagar
1-3 dagar
1-3 dagar
1-3 dagar
1-3 dagar
1-3 dagar
1-3 dagar
1-3 dagar
1-3 dagar
1-3 dagar
1-3 dagar
1-3 dagar
1-3 dagar
1-3 dagar
1-3 dagar
1-3 dagar
1-3 dagar
1-3 dagar
1-3 dagar
1-3 dagar
1-3 dagar
1-3 dagar
1-3 dagar
Inget konto än?
Skapa ett konto
Recensioner
Det finns inga recensioner än.