Få upp till
10% rabatt
Prenumerera på vårt nyhetsbrev och få din exklusiva rabatt direkt.
Ingen spam. Avsluta prenumerationen när som helst.
Tack! Din kod är klar
Använd den i kassan för 10% rabatt.
TIME10
Prenumerera på vårt nyhetsbrev och få din exklusiva rabatt direkt.
Ingen spam. Avsluta prenumerationen när som helst.
Guess klocka dam i Queen-serien, Ref.nr GW0464L1, är en modell med kvartsverk, veckodag, datum och 24-timmarsvisning. Den runda boetten på 40 mm ger klockan tydlig närvaro och passar dig som söker en Guess-modell med mer djup i tavlan än hos en klassiskt sluten design.
Boett, bezel och länk är gjorda i silverfärgat stål, medan kristaller runt bezeln ger modellen ett mer markerat uttryck. Den silverfärgade skeletturtavlan kombineras med indexmarkeringar, självlysande visare och mineralglas för en ren helhet. Bland guess watches sticker modellen ut genom sin öppnare taveldesign och fungerar väl för dig som vill bära en damklocka silver med tydlig karaktär.
Den här guess klocka dam passar bra i vardagen men också vid middag eller kvällsanvändning när du vill bära något mer iögonfallande. Viklåset håller länken stabilt, och kombinationen av flera visningar gör modellen praktisk i dagligt bruk för dig som uppskattar en quartz damklocka i stål.
| Ref.nrVarunummer | GW0464L1 |
|---|---|
| Märke | Guess |
| Serie | Queen |
| Kön | Dam |
| EAN | 91661529023 |
| Garanti | 2 år |
| Diameter | 40 mm |
|---|---|
| Tjocklek | 11.6 mm |
| Material på boett | Rostfritt stål |
| Armbandstyp | Stållänk |
| Färg på klockarmband | Silver |
|---|---|
| Urtavlefärg | Silver |
| Boettfärg | Silver |
| Urverkstyp | Quartz |
|---|---|
| Datumangivelse | Veckodag & Datum |
| Vattentäthet | 3 ATM (30 m) |
|---|---|
| Glastyp | Mineralglas |
| Lås | Viklås |
| Alternativa modellnummer | GW0464L1 |
|---|
Endast inloggade kunder som har köpt denna produkt får lämna en recension.
Guess klocka dam i Queen-serien med silverfärgad skeletturtavla, kristaller, veckodag och datum. 40 mm modell i stål med 24-timmarsvisning.
Finns i lager
2 798 kr Det ursprungliga priset var: 2 798 kr.1 498 krDet nuvarande priset är: 1 498 kr. Spara 1 300,-
Finns i lager
Kostnadsfri frakt
60 dagars öppet köp
2 års garanti
Rätt pris
Säker betalning
Guess klocka dam i Queen-serien, Ref.nr GW0464L1, är en modell med kvartsverk, veckodag, datum och 24-timmarsvisning. Den runda boetten på 40 mm ger klockan tydlig närvaro och passar dig som söker en Guess-modell med mer djup i tavlan än hos en klassiskt sluten design.
Boett, bezel och länk är gjorda i silverfärgat stål, medan kristaller runt bezeln ger modellen ett mer markerat uttryck. Den silverfärgade skeletturtavlan kombineras med indexmarkeringar, självlysande visare och mineralglas för en ren helhet. Bland guess watches sticker modellen ut genom sin öppnare taveldesign och fungerar väl för dig som vill bära en damklocka silver med tydlig karaktär.
Den här guess klocka dam passar bra i vardagen men också vid middag eller kvällsanvändning när du vill bära något mer iögonfallande. Viklåset håller länken stabilt, och kombinationen av flera visningar gör modellen praktisk i dagligt bruk för dig som uppskattar en quartz damklocka i stål.
| Ref.nrVarunummer | GW0464L1 |
|---|---|
| Märke | Guess |
| Serie | Queen |
| Kön | Dam |
| EAN | 91661529023 |
| Garanti | 2 år |
| Diameter | 40 mm |
|---|---|
| Tjocklek | 11.6 mm |
| Material på boett | Rostfritt stål |
| Armbandstyp | Stållänk |
| Färg på klockarmband | Silver |
|---|---|
| Urtavlefärg | Silver |
| Boettfärg | Silver |
| Urverkstyp | Quartz |
|---|---|
| Datumangivelse | Veckodag & Datum |
| Vattentäthet | 3 ATM (30 m) |
|---|---|
| Glastyp | Mineralglas |
| Lås | Viklås |
| Alternativa modellnummer | GW0464L1 |
|---|
Det finns inga recensioner än.
Endast inloggade kunder som har köpt denna produkt får lämna en recension.
1-3 dagar
1-3 dagar
1-3 dagar
1-3 dagar
1-3 dagar
1-3 dagar
1-3 dagar
1-3 dagar
1-3 dagar
1-3 dagar
1-3 dagar
1-3 dagar
1-3 dagar
1-3 dagar
1-3 dagar
1-3 dagar
1-3 dagar
1-3 dagar
1-3 dagar
1-3 dagar
1-3 dagar
1-3 dagar
1-3 dagar
1-3 dagar
1-3 dagar
1-3 dagar
1-3 dagar
Inget konto än?
Skapa ett konto
Recensioner
Det finns inga recensioner än.