Få upp till
10% rabatt
Prenumerera på vårt nyhetsbrev och få din exklusiva rabatt direkt.
Ingen spam. Avsluta prenumerationen när som helst.
Tack! Din kod är klar
Använd den i kassan för 10% rabatt.
TIME10
Prenumerera på vårt nyhetsbrev och få din exklusiva rabatt direkt.
Ingen spam. Avsluta prenumerationen när som helst.
michael kors klocka guld MK3898 är en damklocka i Pyper-serien med kvartsurverk och trevisarsvisning, framtagen för dig som vill ha en ren modell med varm metallisk känsla.
Den guldtonade urtavlan ger klockan ett sammanhållet och avskalat uttryck, medan boett och länk i rostfritt stål skapar en tydlig men mjuk helhet. Mineralglaset, indexmarkeringarna och den minimalistiska tavlan förstärker Pyper-seriens enkla formspråk.
Som michael kors klocka guld fungerar modellen väl i vardagen, på jobbet och vid kvällstillfällen där du vill bära något diskret med gyllene ton. Den är lätt att kombinera med både enkla plagg, smycken och mer uppstyrda val.
| Ref.nrVarunummer | MK3898 |
|---|---|
| Märke | Michael Kors |
| Serie | Pyper |
| Kön | Dam |
| EAN | 4013496007190 |
| Garanti | 2 år |
| Diameter | 38 mm |
|---|---|
| Tjocklek | 7 mm |
| Material på boett | Stål |
| Armbandstyp | Stållänk |
| Färg på klockarmband | Guldtonad |
|---|---|
| Urtavlefärg | Guld |
| Boettfärg | Guldtonad |
| Urverkstyp | Quartz |
|---|
| Vattentäthet | 5 ATM (50 m) |
|---|---|
| Glastyp | Mineralglas |
| Lås | Viklås |
| Alternativa modellnummer | MK 3898, MK3898 |
|---|
Endast inloggade kunder som har köpt denna produkt får lämna en recension.
michael kors klocka guld med guldtonad urtavla, stållänk och minimalistisk Pyper-form. En damklocka med lugn känsla för vardag, arbete och kväll.
Slut i lager
2 549 kr
Slut i lager
Inga problem! Ange din e-postadress, så meddelar vi dig så snart den är tillbaka i lager.
Kostnadsfri frakt
60 dagars öppet köp
2 års garanti
Rätt pris
Säker betalning
michael kors klocka guld MK3898 är en damklocka i Pyper-serien med kvartsurverk och trevisarsvisning, framtagen för dig som vill ha en ren modell med varm metallisk känsla.
Den guldtonade urtavlan ger klockan ett sammanhållet och avskalat uttryck, medan boett och länk i rostfritt stål skapar en tydlig men mjuk helhet. Mineralglaset, indexmarkeringarna och den minimalistiska tavlan förstärker Pyper-seriens enkla formspråk.
Som michael kors klocka guld fungerar modellen väl i vardagen, på jobbet och vid kvällstillfällen där du vill bära något diskret med gyllene ton. Den är lätt att kombinera med både enkla plagg, smycken och mer uppstyrda val.
| Ref.nrVarunummer | MK3898 |
|---|---|
| Märke | Michael Kors |
| Serie | Pyper |
| Kön | Dam |
| EAN | 4013496007190 |
| Garanti | 2 år |
| Diameter | 38 mm |
|---|---|
| Tjocklek | 7 mm |
| Material på boett | Stål |
| Armbandstyp | Stållänk |
| Färg på klockarmband | Guldtonad |
|---|---|
| Urtavlefärg | Guld |
| Boettfärg | Guldtonad |
| Urverkstyp | Quartz |
|---|
| Vattentäthet | 5 ATM (50 m) |
|---|---|
| Glastyp | Mineralglas |
| Lås | Viklås |
| Alternativa modellnummer | MK 3898, MK3898 |
|---|
Det finns inga recensioner än.
Endast inloggade kunder som har köpt denna produkt får lämna en recension.
1-3 dagar
1-3 dagar
1-3 dagar
1-3 dagar
1-3 dagar
1-3 dagar
1-3 dagar
1-3 dagar
1-3 dagar
1-3 dagar
1-3 dagar
1-3 dagar
1-3 dagar
1-3 dagar
1-3 dagar
1-3 dagar
1-3 dagar
1-3 dagar
1-3 dagar
1-3 dagar
Inget konto än?
Skapa ett konto
Recensioner
Det finns inga recensioner än.