Grundläggande specifikationer
| Ref.nrVarunummer | 1513976 |
|---|---|
| Märke | BOSS |
| Serie | Associate |
| Kön | Herr |
| EAN | 7613272493307 |
| Garanti | 2 år |
Mått & Material
| Diameter | 42 mm |
|---|---|
| Tjocklek | 12 mm |
| Material på boett | Rostfritt stål |
| Armbandstyp | Stållänk |
Färger
| Färg på klockarmband | Guld/Silver |
|---|---|
| Urtavlefärg | Blå |
| Boettfärg | Silver |
Urverk & Funktion
| Urverkstyp | Quartz |
|---|---|
| Urverk | Seiko VD51 |
| Datumangivelse | Datum |
Hållbarhet & Glas
| Vattentäthet | 5 ATM (50 m) |
|---|---|
| Glastyp | Mineralglas |
| Lås | Viklås |
Extra funktioner
| Alternativa modellnummer | 1513976, HB1513976 |
|---|
Endast inloggade kunder som har köpt denna produkt får lämna en recension.
Finns i lager
5 149 kr Det ursprungliga priset var: 5 149 kr.2 449 krDet nuvarande priset är: 2 449 kr. Spara 2 700,-
Finns i lager
Kostnadsfri frakt
60 dagars öppet köp
2 års garanti
Rätt pris
Säker betalning
Grundläggande specifikationer
| Ref.nrVarunummer | 1513976 |
|---|---|
| Märke | BOSS |
| Serie | Associate |
| Kön | Herr |
| EAN | 7613272493307 |
| Garanti | 2 år |
Mått & Material
| Diameter | 42 mm |
|---|---|
| Tjocklek | 12 mm |
| Material på boett | Rostfritt stål |
| Armbandstyp | Stållänk |
Färger
| Färg på klockarmband | Guld/Silver |
|---|---|
| Urtavlefärg | Blå |
| Boettfärg | Silver |
Urverk & Funktion
| Urverkstyp | Quartz |
|---|---|
| Urverk | Seiko VD51 |
| Datumangivelse | Datum |
Hållbarhet & Glas
| Vattentäthet | 5 ATM (50 m) |
|---|---|
| Glastyp | Mineralglas |
| Lås | Viklås |
Extra funktioner
| Alternativa modellnummer | 1513976, HB1513976 |
|---|
Recensioner
Det finns inga recensioner än.
Endast inloggade kunder som har köpt denna produkt får lämna en recension.
BOSS Associate Blå/Silver-Guld Stål 42 mm
1-3 dagar
Hugo Boss Energy Svart/Stål 44 mm
1-3 dagar
Hugo Boss Associate Grön/Stål 42 mm
1-3 dagar
Hugo Boss Admiral Kronograf Blå/Stål 46 mm
1-3 dagar
Hugo Boss Admiral Svart/Gulguldtonat stål 46 mm
1-3 dagar
Hugo Boss Allure Grå/Stål 44 mm
1-3 dagar
BOSS Hero Sport Blå/Stål 45 mm
1-3 dagar
Hugo Boss Champion Blå/Läder 44 mm
1-3 dagar
Hugo Boss Champion Svart/Läder 44 mm
1-3 dagar
Hugo Boss Champion Grå/Läder 44 mm
1-3 dagar
Hugo Boss Integrity Svart/Gulguldtonat stål 43 mm
1-3 dagar
BOSS Hero Sport Blå/Blå Stål 45 mm
1-3 dagar
Hugo Boss Jet Svart/Stål 41 mm
1-3 dagar
Hugo Boss Champion Blå/Stål 44 mm
1-3 dagar
Hugo Boss Pioneer Svart/Stål 44 mm
1-3 dagar
Hugo Boss Grandmaster Blå/Stål 46 mm
1-3 dagar
Hugo Boss Champion Svart/Läder 44 mm
1-3 dagar
Hugo Boss Champion Svart/Roséguldstonat stål 44 mm
1-3 dagar
Hugo Boss Grandmaster Svart/Stål 46 mm
1-3 dagar
BOSS Pioneer Grön/Stål 44 mm
1-3 dagar
Hugo Boss Integrity Svart/Stål 43 mm
1-3 dagar
Hugo Boss Peak Grå/Stål 43 mm
1-3 dagar
Hugo Boss Champion Svart/Stål 44 mm
1-3 dagar
Bästsäljande produkter
Guess Headline Grå/Gummi 42 mm
1-3 dagar
Guess Headline Grön/Gummi 42 mm
1-3 dagar
Guess Headline Grå/Gummi 42 mm
1-3 dagar
Guess Classic Guldtonad/Gulguldtonat stål 36 mm
1-3 dagar
Guess Classic Silverfärgad/Stål 36 mm
1-3 dagar
Guess Queen Roséguldstonad/Roséguldstonat stål 40 mm
1-3 dagar
Guess Queen Guld/Gulguldtonat stål 40 mm
1-3 dagar
Guess Queen Silverfärgad/Stål 40 mm
1-3 dagar
Guess Phoenix Grön/Gulguldtonat stål
1-3 dagar
Guess Phoenix Guld/Gulguldtonat stål
1-3 dagar
Utvalda favoriter
Seiko 5 Sports GMT Svart/Stål 43 mm
1-3 dagar
Seiko 5 Sports GMT Svart/Stål 42 mm
1-3 dagar
Seiko 5 Sports Blå/Svart 42,5 mm
1-3 dagar
Tissot Seastar 1000 Herrklocka Svart/Stål 40 mm
1-3 dagar
Hugo Boss Admiral Kronograf Blå/Stål 46 mm
1-3 dagar
Guess Luna Silverfärgad/Stål 36 mm
1-3 dagar
Michael Kors Parker Silver/Stål 39 mm
1-3 dagar

Recensioner
Det finns inga recensioner än.