Guess Phoenix Svart/Gulguldtonat stål
2 498 kr Det ursprungliga priset var: 2 498 kr.1 998 krDet nuvarande priset är: 1 998 kr.
Guess Phoenix Grön/Gulguldtonat stål
2 898 kr Det ursprungliga priset var: 2 898 kr.2 098 krDet nuvarande priset är: 2 098 kr.
Material & Utförande
Material & Utförande
Grundläggande specifikationer
| Ref.nrVarunummer | GW0456G2 |
|---|---|
| Märke | Guess |
| Serie | Phoenix |
| Kön | Herr |
| EAN | 91661529443 |
| Garanti | 2 år |
Mått & Material
| Tjocklek | 10 mm |
|---|---|
| Material på boett | Gulguldtonat stål |
| Armbandstyp | Stållänk |
Färger
| Färg på klockarmband | Guld |
|---|---|
| Urtavlefärg | Gulguld |
| Boettfärg | Guld |
Urverk & Funktion
| Urverkstyp | Quartz |
|---|---|
| Datumangivelse | Veckodag & Datum |
Hållbarhet & Glas
| Vattentäthet | 3 ATM (30 m) |
|---|---|
| Glastyp | Mineralglas |
| Lås | Viklås |
Extra funktioner
| Alternativa modellnummer | GW0456G2 |
|---|
Recensioner (0)
Recensioner (0)
Endast inloggade kunder som har köpt denna produkt får lämna en recension.
Guess Phoenix Guld/Gulguldtonat stål
Artikelnr:
GW0456G2
Finns i lager
Leverans: 1-4 dagar
2
Objekt sålda under de senaste vecka
2 898 kr Det ursprungliga priset var: 2 898 kr.2 298 krDet nuvarande priset är: 2 298 kr. Spara 600,-
Finns i lager
Kostnadsfri frakt
60 dagars öppet köp
2 års garanti
Rätt pris
Säker betalning
Material & Utförande
Material & Utförande
Grundläggande specifikationer
| Ref.nrVarunummer | GW0456G2 |
|---|---|
| Märke | Guess |
| Serie | Phoenix |
| Kön | Herr |
| EAN | 91661529443 |
| Garanti | 2 år |
Mått & Material
| Tjocklek | 10 mm |
|---|---|
| Material på boett | Gulguldtonat stål |
| Armbandstyp | Stållänk |
Färger
| Färg på klockarmband | Guld |
|---|---|
| Urtavlefärg | Gulguld |
| Boettfärg | Guld |
Urverk & Funktion
| Urverkstyp | Quartz |
|---|---|
| Datumangivelse | Veckodag & Datum |
Hållbarhet & Glas
| Vattentäthet | 3 ATM (30 m) |
|---|---|
| Glastyp | Mineralglas |
| Lås | Viklås |
Extra funktioner
| Alternativa modellnummer | GW0456G2 |
|---|
Recensioner (0)
Recensioner (0)
Recensioner
Det finns inga recensioner än.
Endast inloggade kunder som har köpt denna produkt får lämna en recension.
Guess Phoenix Guld/Gulguldtonat stål
Ref:
GW0456G2
1-3 dagar
Guess Phoenix Grön/Gulguldtonat stål
Ref:
GW0456G3
1-3 dagar
Guess Classic Guldtonad/Gulguldtonat stål 36 mm
Ref:
GW0472L2
1-3 dagar
Guess Classic Silverfärgad/Stål 36 mm
Ref:
GW0472L1
1-3 dagar
Guess Queen Roséguldstonad/Roséguldstonat stål 40 mm
Ref:
GW0464L3
1-3 dagar
Guess Queen Guld/Gulguldtonat stål 40 mm
Ref:
GW0464L2
1-3 dagar
Guess Queen Silverfärgad/Stål 40 mm
Ref:
GW0464L1
1-3 dagar
Bästsäljande produkter
Guess Headline Grå/Gummi 42 mm
Ref:
GW0571G4
1-3 dagar
Guess Headline Grön/Gummi 42 mm
Ref:
GW0571G3
1-3 dagar
Guess Headline Grå/Gummi 42 mm
Ref:
GW0571G1
1-3 dagar
Guess Classic Guldtonad/Gulguldtonat stål 36 mm
Ref:
GW0472L2
1-3 dagar
Guess Classic Silverfärgad/Stål 36 mm
Ref:
GW0472L1
1-3 dagar
Guess Queen Roséguldstonad/Roséguldstonat stål 40 mm
Ref:
GW0464L3
1-3 dagar
Guess Queen Guld/Gulguldtonat stål 40 mm
Ref:
GW0464L2
1-3 dagar
Guess Queen Silverfärgad/Stål 40 mm
Ref:
GW0464L1
1-3 dagar
Guess Phoenix Grön/Gulguldtonat stål
Ref:
GW0456G3
1-3 dagar
Guess Phoenix Guld/Gulguldtonat stål
Ref:
GW0456G2
1-3 dagar
Utvalda favoriter
Michael Kors Mini Monroe Pavé Roséguld/Silver Stål 20 mm
Ref:
MKO1035
1-3 dagar
Tissot Supersport Kronograf Blå/Stål 45.5 mm
Ref:
T125.617.11.041.00
1-3 dagar
Seiko 5 Grön/Läder 39.4 mm
Ref:
SRPH29K1
1-3 dagar
Michael Kors Darci Champagnefärgad/Gulguldtonat stål 21 mm
Ref:
MK3295
1-3 dagar
Guess Phoenix Guld/Gulguldtonat stål
Ref:
GW0456G2
1-3 dagar
Michael Kors Lexington Kronograf Svart/Stål 44 mm
Ref:
MK8591
1-3 dagar

Recensioner
Det finns inga recensioner än.