Få upp till
10% rabatt
Prenumerera på vårt nyhetsbrev och få din exklusiva rabatt direkt.
Ingen spam. Avsluta prenumerationen när som helst.
Tack! Din kod är klar
Använd den i kassan för 10% rabatt.
TIME10
Prenumerera på vårt nyhetsbrev och få din exklusiva rabatt direkt.
Ingen spam. Avsluta prenumerationen när som helst.
Seiko ladies watches får här en klassisk tolkning i Seiko Classic med Ref.nr SUR636P1. Modellen är en quartz damklocka med datumvisning, safirglas och 10 ATM, framtagen för smidig användning i vardagen.
Boetten i rostfritt stål kombineras med vit urtavla, guldfärgad bezel och en two-tone länk i guld och silver. Helheten ger klockan ett ljust och balanserat uttryck för dig som söker seiko ladies watches med tydlig kontrast och klassisk form.
Tack vare sin måttliga storlek fungerar modellen fint både till arbete och mer uppklädda tillfällen. För dig som vill ha seiko ladies watches med quartzdrift, datum och tvåfärgad finish erbjuder denna modell en praktisk och lättburen helhet över tid.
| Märke | Seiko |
|---|---|
| Serie | Conceptual |
| Kön | Dam |
| EAN | 4954628233455 |
| Garanti | 2 år |
| Diameter | 30 mm |
|---|---|
| Tjocklek | 8.00 mm |
| Material på boett | Stål |
| Armbandstyp | Stållänk |
| Färg på klockarmband | Guld/Silver |
|---|---|
| Urtavlefärg | Vit (Pärlemor) |
| Boettfärg | Guld/Silver |
| Urverkstyp | Quartz |
|---|---|
| Urverk | Kvarts (batteri) |
| Datumangivelse | Datum |
| Vattentäthet | 10 ATM (100 m) |
|---|---|
| Glastyp | Hardlex |
| Lås | Stål, Viklås |
| Alternativa modellnummer | SUR636, SUR636P, SUR636P1 |
|---|
Endast inloggade kunder som har köpt denna produkt får lämna en recension.
Seiko ladies watches i Classic-serien med vit tavla, two-tone länk och 30 mm boett. Quartz damklocka med datum, safirglas och 10 ATM.
Finns i lager
3 998 kr Det ursprungliga priset var: 3 998 kr.3 298 krDet nuvarande priset är: 3 298 kr. Spara 700,-
Finns i lager
Kostnadsfri frakt
60 dagars öppet köp
2 års garanti
Rätt pris
Säker betalning
Seiko ladies watches får här en klassisk tolkning i Seiko Classic med Ref.nr SUR636P1. Modellen är en quartz damklocka med datumvisning, safirglas och 10 ATM, framtagen för smidig användning i vardagen.
Boetten i rostfritt stål kombineras med vit urtavla, guldfärgad bezel och en two-tone länk i guld och silver. Helheten ger klockan ett ljust och balanserat uttryck för dig som söker seiko ladies watches med tydlig kontrast och klassisk form.
Tack vare sin måttliga storlek fungerar modellen fint både till arbete och mer uppklädda tillfällen. För dig som vill ha seiko ladies watches med quartzdrift, datum och tvåfärgad finish erbjuder denna modell en praktisk och lättburen helhet över tid.
| Märke | Seiko |
|---|---|
| Serie | Conceptual |
| Kön | Dam |
| EAN | 4954628233455 |
| Garanti | 2 år |
| Diameter | 30 mm |
|---|---|
| Tjocklek | 8.00 mm |
| Material på boett | Stål |
| Armbandstyp | Stållänk |
| Färg på klockarmband | Guld/Silver |
|---|---|
| Urtavlefärg | Vit (Pärlemor) |
| Boettfärg | Guld/Silver |
| Urverkstyp | Quartz |
|---|---|
| Urverk | Kvarts (batteri) |
| Datumangivelse | Datum |
| Vattentäthet | 10 ATM (100 m) |
|---|---|
| Glastyp | Hardlex |
| Lås | Stål, Viklås |
| Alternativa modellnummer | SUR636, SUR636P, SUR636P1 |
|---|
Det finns inga recensioner än.
Endast inloggade kunder som har köpt denna produkt får lämna en recension.
1-3 dagar
1-3 dagar
1-3 dagar
1-3 dagar
1-3 dagar
1-3 dagar
1-3 dagar
1-3 dagar
1-3 dagar
1-3 dagar
1-3 dagar
1-3 dagar
1-3 dagar
1-3 dagar
1-3 dagar
1-3 dagar
1-3 dagar
1-3 dagar
1-3 dagar
1-3 dagar
1-3 dagar
Inget konto än?
Skapa ett konto
Recensioner
Det finns inga recensioner än.