Få upp till
10% rabatt
Prenumerera på vårt nyhetsbrev och få din exklusiva rabatt direkt.
Ingen spam. Avsluta prenumerationen när som helst.
Tack! Din kod är klar
Använd den i kassan för 10% rabatt.
TIME10
Prenumerera på vårt nyhetsbrev och få din exklusiva rabatt direkt.
Ingen spam. Avsluta prenumerationen när som helst.
Boss klocka herr Ref.nr 1513743 är en Hero Sport-kronograf med blå urtavla, stållänk och 45 mm boett. Modellen passar dig som vill ha en tydlig vardagsklocka med sportig känsla och ren layout.
Boett och länk i rostfritt stål ger ett sammanhållet uttryck, medan den blå tavlan skapar djup mot visare, index och kronografregister. Som boss klocka känns Hero Sport markerad i formen men enkel att bära tack vare sin balanserade taveldesign.
Boss klocka herr fungerar lika bra på kontoret som under resor och lediga dagar när du vill använda samma modell i flera sammanhang. För dig som söker en boss herrklocka med kronograf och tydlig läsbarhet är Hero Sport ett praktiskt val för veckan.
| Ref.nrVarunummer | 1513743 |
|---|---|
| Märke | BOSS |
| Serie | Hero Sport |
| Kön | Herr |
| EAN | 775924792323 |
| Garanti | 2 år |
| Diameter | 45 mm |
|---|---|
| Tjocklek | 11, 50 mm |
| Material på boett | Rostfritt stål |
| Armbandstyp | Stållänk |
| Färg på klockarmband | Svart |
|---|---|
| Urtavlefärg | Svart/Blå |
| Boettfärg | Svart |
| Urverkstyp | Quartz |
|---|---|
| Datumangivelse | Datum |
| Vattentäthet | 10 ATM (100 m) |
|---|---|
| Glastyp | Mineralglas |
| Lås | Viklås |
| Alternativa modellnummer | 1513743, HB1513743 |
|---|
Endast inloggade kunder som har köpt denna produkt får lämna en recension.
Boss klocka herr i Hero Sport-serien med blå urtavla, kronograf och stållänk. En 45 mm modell för jobb, vardag, resor och aktiv fritid med tydlig sportkänsla.
Finns i lager
4 998 kr Det ursprungliga priset var: 4 998 kr.2 298 krDet nuvarande priset är: 2 298 kr. Spara 2 700,-
Finns i lager
Kostnadsfri frakt
60 dagars öppet köp
2 års garanti
Rätt pris
Säker betalning
Boss klocka herr Ref.nr 1513743 är en Hero Sport-kronograf med blå urtavla, stållänk och 45 mm boett. Modellen passar dig som vill ha en tydlig vardagsklocka med sportig känsla och ren layout.
Boett och länk i rostfritt stål ger ett sammanhållet uttryck, medan den blå tavlan skapar djup mot visare, index och kronografregister. Som boss klocka känns Hero Sport markerad i formen men enkel att bära tack vare sin balanserade taveldesign.
Boss klocka herr fungerar lika bra på kontoret som under resor och lediga dagar när du vill använda samma modell i flera sammanhang. För dig som söker en boss herrklocka med kronograf och tydlig läsbarhet är Hero Sport ett praktiskt val för veckan.
| Ref.nrVarunummer | 1513743 |
|---|---|
| Märke | BOSS |
| Serie | Hero Sport |
| Kön | Herr |
| EAN | 775924792323 |
| Garanti | 2 år |
| Diameter | 45 mm |
|---|---|
| Tjocklek | 11, 50 mm |
| Material på boett | Rostfritt stål |
| Armbandstyp | Stållänk |
| Färg på klockarmband | Svart |
|---|---|
| Urtavlefärg | Svart/Blå |
| Boettfärg | Svart |
| Urverkstyp | Quartz |
|---|---|
| Datumangivelse | Datum |
| Vattentäthet | 10 ATM (100 m) |
|---|---|
| Glastyp | Mineralglas |
| Lås | Viklås |
| Alternativa modellnummer | 1513743, HB1513743 |
|---|
Det finns inga recensioner än.
Endast inloggade kunder som har köpt denna produkt får lämna en recension.
1-3 dagar
1-3 dagar
1-3 dagar
1-3 dagar
1-3 dagar
1-3 dagar
1-3 dagar
1-3 dagar
1-3 dagar
1-3 dagar
1-3 dagar
1-3 dagar
1-3 dagar
1-3 dagar
1-3 dagar
1-3 dagar
1-3 dagar
1-3 dagar
1-3 dagar
1-3 dagar
1-3 dagar
1-3 dagar
1-3 dagar
1-3 dagar
1-3 dagar
1-3 dagar
1-3 dagar
1-3 dagar
1-3 dagar
1-3 dagar
1-3 dagar
1-3 dagar
1-3 dagar
1-3 dagar
1-3 dagar
1-3 dagar
1-3 dagar
1-3 dagar
1-3 dagar
Inget konto än?
Skapa ett konto
Recensioner
Det finns inga recensioner än.