Få upp till
10% rabatt
Prenumerera på vårt nyhetsbrev och få din exklusiva rabatt direkt.
Ingen spam. Avsluta prenumerationen när som helst.
Tack! Din kod är klar
Använd den i kassan för 10% rabatt.
TIME10
Prenumerera på vårt nyhetsbrev och få din exklusiva rabatt direkt.
Ingen spam. Avsluta prenumerationen när som helst.
Guess klocka i Raven-serien, Ref.nr GW0104L1, är en analog dammodell för dig som vill ha en tydlig vardagsklocka med mer dekorativ känsla. Den tonneauformade boetten ger modellen ett mer markerat uttryck än en klassiskt rund design och passar bra när du söker en Guess-modell som fungerar både till arbete och kväll.
Boett och länk i silverfärgat stål kombineras med en ljus tavla och kristalldetaljer som skapar en sammanhållen helhet. Som guess klocka dam får modellen ett stilrent och blankt uttryck på handleden, medan formen gör att den skiljer sig från mer traditionella damklockor. För dig som söker en damklocka silver med tydlig profil blir helheten både ren och iögonfallande.
I daglig användning är modellen ett praktiskt val för dig som vill bära något lätt att matcha genom hela dagen. Den fungerar naturligt från kontor till middag och passar även dig som jämför damklockor med fokus på tydlig avläsning, smidig användning och ett mer arbetat utseende.
| Ref.nrVarunummer | GW0104L1 |
|---|---|
| Märke | Guess |
| Serie | Raven |
| Kön | Dam |
| EAN | 91661516795 |
| Garanti | 2 år |
| Tjocklek | 10 mm |
|---|---|
| Material på boett | Rostfritt stål |
| Armbandstyp | Stållänk |
| Färg på klockarmband | Silver |
|---|---|
| Urtavlefärg | Silver |
| Boettfärg | Silver |
| Urverkstyp | Quartz |
|---|---|
| Datumangivelse | Veckodag & Datum |
| Vattentäthet | 5 ATM (50 m) |
|---|---|
| Glastyp | Mineralglas |
| Lås | Viklås |
| Alternativa modellnummer | GW0104L1 |
|---|
Endast inloggade kunder som har köpt denna produkt får lämna en recension.
GUESS klocka i Raven-serien med silverfärgat stål, ljus tavla och kristalldetaljer. En dammodell med tydlig form som passar arbete och kväll.
Finns i lager
3 998 kr Det ursprungliga priset var: 3 998 kr.2 098 krDet nuvarande priset är: 2 098 kr. Spara 1 900,-
Finns i lager
Kostnadsfri frakt
60 dagars öppet köp
2 års garanti
Rätt pris
Säker betalning
Guess klocka i Raven-serien, Ref.nr GW0104L1, är en analog dammodell för dig som vill ha en tydlig vardagsklocka med mer dekorativ känsla. Den tonneauformade boetten ger modellen ett mer markerat uttryck än en klassiskt rund design och passar bra när du söker en Guess-modell som fungerar både till arbete och kväll.
Boett och länk i silverfärgat stål kombineras med en ljus tavla och kristalldetaljer som skapar en sammanhållen helhet. Som guess klocka dam får modellen ett stilrent och blankt uttryck på handleden, medan formen gör att den skiljer sig från mer traditionella damklockor. För dig som söker en damklocka silver med tydlig profil blir helheten både ren och iögonfallande.
I daglig användning är modellen ett praktiskt val för dig som vill bära något lätt att matcha genom hela dagen. Den fungerar naturligt från kontor till middag och passar även dig som jämför damklockor med fokus på tydlig avläsning, smidig användning och ett mer arbetat utseende.
| Ref.nrVarunummer | GW0104L1 |
|---|---|
| Märke | Guess |
| Serie | Raven |
| Kön | Dam |
| EAN | 91661516795 |
| Garanti | 2 år |
| Tjocklek | 10 mm |
|---|---|
| Material på boett | Rostfritt stål |
| Armbandstyp | Stållänk |
| Färg på klockarmband | Silver |
|---|---|
| Urtavlefärg | Silver |
| Boettfärg | Silver |
| Urverkstyp | Quartz |
|---|---|
| Datumangivelse | Veckodag & Datum |
| Vattentäthet | 5 ATM (50 m) |
|---|---|
| Glastyp | Mineralglas |
| Lås | Viklås |
| Alternativa modellnummer | GW0104L1 |
|---|
Det finns inga recensioner än.
Endast inloggade kunder som har köpt denna produkt får lämna en recension.
1-3 dagar
1-3 dagar
1-3 dagar
1-3 dagar
1-3 dagar
1-3 dagar
1-3 dagar
1-3 dagar
1-3 dagar
1-3 dagar
1-3 dagar
1-3 dagar
1-3 dagar
1-3 dagar
1-3 dagar
1-3 dagar
1-3 dagar
1-3 dagar
1-3 dagar
1-3 dagar
1-3 dagar
1-3 dagar
Inget konto än?
Skapa ett konto
Recensioner
Det finns inga recensioner än.