Få upp till
10% rabatt
Prenumerera på vårt nyhetsbrev och få din exklusiva rabatt direkt.
Ingen spam. Avsluta prenumerationen när som helst.
Tack! Din kod är klar
Använd den i kassan för 10% rabatt.
TIME10
Prenumerera på vårt nyhetsbrev och få din exklusiva rabatt direkt.
Ingen spam. Avsluta prenumerationen när som helst.
Guess klocka guld Ref.nr GW0104L2 är en analog dammodell i Raven-serien med tydlig form och ett uttryck som fungerar väl i vardagen. Den passar dig som söker en klocka från Guess med klassisk känsla, men med lite mer markerad design för arbete och mer uppklädda tillfällen.
Den kantiga boetten i guldfärgat rostfritt stål möter en champagnefärgad tavla som ger helheten en varm ton. Kristalldetaljer runt boetten lyfter fram formen, medan den polerade länken håller designen ren och sammanhållen på handleden.
Guess klocka guld är lätt att bära genom dagens olika moment, från kontor till middag och kvällsplaner. För dig som jämför damklockor erbjuder modellen en balanserad kombination av tydlig design och praktisk användning utan att ta över resten av stilen.
| Ref.nrVarunummer | GW0104L2 |
|---|---|
| Märke | Guess |
| Serie | Raven |
| Kön | Dam |
| EAN | 91661517716 |
| Garanti | 2 år |
| Tjocklek | 10.15 mm |
|---|---|
| Material på boett | Rostfritt stål |
| Armbandstyp | Stållänk |
| Färg på klockarmband | Guld |
|---|---|
| Urtavlefärg | Champagne |
| Boettfärg | Guld |
| Urverkstyp | Quartz |
|---|
| Vattentäthet | 5 ATM (50 m) |
|---|---|
| Glastyp | Mineralglas |
| Alternativa modellnummer | GW0104L2 |
|---|
Endast inloggade kunder som har köpt denna produkt får lämna en recension.
Guess klocka guld med champagnefärgad tavla och kristalldetaljer som ger ett mjukare uttryck på handleden. En modell för vardag, arbete och kväll.
Finns i lager
3 998 kr Det ursprungliga priset var: 3 998 kr.2 998 krDet nuvarande priset är: 2 998 kr. Spara 1 000,-
Finns i lager
Kostnadsfri frakt
60 dagars öppet köp
2 års garanti
Rätt pris
Säker betalning
Guess klocka guld Ref.nr GW0104L2 är en analog dammodell i Raven-serien med tydlig form och ett uttryck som fungerar väl i vardagen. Den passar dig som söker en klocka från Guess med klassisk känsla, men med lite mer markerad design för arbete och mer uppklädda tillfällen.
Den kantiga boetten i guldfärgat rostfritt stål möter en champagnefärgad tavla som ger helheten en varm ton. Kristalldetaljer runt boetten lyfter fram formen, medan den polerade länken håller designen ren och sammanhållen på handleden.
Guess klocka guld är lätt att bära genom dagens olika moment, från kontor till middag och kvällsplaner. För dig som jämför damklockor erbjuder modellen en balanserad kombination av tydlig design och praktisk användning utan att ta över resten av stilen.
| Ref.nrVarunummer | GW0104L2 |
|---|---|
| Märke | Guess |
| Serie | Raven |
| Kön | Dam |
| EAN | 91661517716 |
| Garanti | 2 år |
| Tjocklek | 10.15 mm |
|---|---|
| Material på boett | Rostfritt stål |
| Armbandstyp | Stållänk |
| Färg på klockarmband | Guld |
|---|---|
| Urtavlefärg | Champagne |
| Boettfärg | Guld |
| Urverkstyp | Quartz |
|---|
| Vattentäthet | 5 ATM (50 m) |
|---|---|
| Glastyp | Mineralglas |
| Alternativa modellnummer | GW0104L2 |
|---|
Det finns inga recensioner än.
Endast inloggade kunder som har köpt denna produkt får lämna en recension.
1-3 dagar
1-3 dagar
1-3 dagar
1-3 dagar
1-3 dagar
1-3 dagar
1-3 dagar
1-3 dagar
1-3 dagar
1-3 dagar
1-3 dagar
1-3 dagar
1-3 dagar
1-3 dagar
1-3 dagar
1-3 dagar
1-3 dagar
1-3 dagar
1-3 dagar
1-3 dagar
1-3 dagar
1-3 dagar
Inget konto än?
Skapa ett konto
Recensioner
Det finns inga recensioner än.