Få upp till
10% rabatt
Prenumerera på vårt nyhetsbrev och få din exklusiva rabatt direkt.
Ingen spam. Avsluta prenumerationen när som helst.
Tack! Din kod är klar
Använd den i kassan för 10% rabatt.
TIME10
Prenumerera på vårt nyhetsbrev och få din exklusiva rabatt direkt.
Ingen spam. Avsluta prenumerationen när som helst.
Michael Kors klocka dam Ref.nr MK3192 är en Darci-modell för dig som vill bära en klocka med smyckad känsla och tydlig form på handleden. Den roséguldtonade helheten gör modellen lätt att använda både i vardagen och vid mer uppklädda tillfällen där en mjukare ton passar bra.
Boett och länk i roséguldtonat stål skapar ett sammanhållet uttryck, medan kristalldetaljer runt bezeln ger modellen mer lyster. Som michael kors damklocka håller designen en ren och balanserad linje, vilket gör den lätt att bära när du vill ha något dekorativt utan att helheten känns tung.
Michael Kors klocka dam fungerar väl i arbete, vid middagar och i sociala sammanhang där en tydlig men lättburen modell kompletterar stilen. För dig som jämför klocka michael kors dam är detta också en quartz damklocka som kombinerar vardaglig användning med ett mer smyckesliknande inslag.
| Ref.nrVarunummer | MK3192 |
|---|---|
| Märke | Michael Kors |
| Serie | Darci |
| Kön | Dam |
| EAN | 4051432739163 |
| Garanti | 2 år |
| Diameter | 39 mm |
|---|---|
| Tjocklek | 7 mm |
| Material på boett | Rostfritt stål |
| Armbandstyp | Stållänk |
| Färg på klockarmband | Roséguld |
|---|---|
| Urtavlefärg | Roséguld |
| Boettfärg | Roséguld |
| Urverkstyp | Quartz |
|---|
| Vattentäthet | 5 ATM (50 m) |
|---|---|
| Glastyp | Mineralglas |
| Lås | Viklås |
| Alternativa modellnummer | MK 3192, MK3192 |
|---|
Endast inloggade kunder som har köpt denna produkt får lämna en recension.
Michael Kors klocka dam i roséguldtonat stål med kristalldetaljer som ger ett dekorativt och balanserat uttryck. En modell för vardag och middag.
Finns i lager
3 249 kr Det ursprungliga priset var: 3 249 kr.1 849 krDet nuvarande priset är: 1 849 kr. Spara 1 400,-
Finns i lager
Kostnadsfri frakt
60 dagars öppet köp
2 års garanti
Rätt pris
Säker betalning
Michael Kors klocka dam Ref.nr MK3192 är en Darci-modell för dig som vill bära en klocka med smyckad känsla och tydlig form på handleden. Den roséguldtonade helheten gör modellen lätt att använda både i vardagen och vid mer uppklädda tillfällen där en mjukare ton passar bra.
Boett och länk i roséguldtonat stål skapar ett sammanhållet uttryck, medan kristalldetaljer runt bezeln ger modellen mer lyster. Som michael kors damklocka håller designen en ren och balanserad linje, vilket gör den lätt att bära när du vill ha något dekorativt utan att helheten känns tung.
Michael Kors klocka dam fungerar väl i arbete, vid middagar och i sociala sammanhang där en tydlig men lättburen modell kompletterar stilen. För dig som jämför klocka michael kors dam är detta också en quartz damklocka som kombinerar vardaglig användning med ett mer smyckesliknande inslag.
| Ref.nrVarunummer | MK3192 |
|---|---|
| Märke | Michael Kors |
| Serie | Darci |
| Kön | Dam |
| EAN | 4051432739163 |
| Garanti | 2 år |
| Diameter | 39 mm |
|---|---|
| Tjocklek | 7 mm |
| Material på boett | Rostfritt stål |
| Armbandstyp | Stållänk |
| Färg på klockarmband | Roséguld |
|---|---|
| Urtavlefärg | Roséguld |
| Boettfärg | Roséguld |
| Urverkstyp | Quartz |
|---|
| Vattentäthet | 5 ATM (50 m) |
|---|---|
| Glastyp | Mineralglas |
| Lås | Viklås |
| Alternativa modellnummer | MK 3192, MK3192 |
|---|
Det finns inga recensioner än.
Endast inloggade kunder som har köpt denna produkt får lämna en recension.
1-3 dagar
1-3 dagar
1-3 dagar
1-3 dagar
1-3 dagar
1-3 dagar
1-3 dagar
1-3 dagar
1-3 dagar
1-3 dagar
1-3 dagar
1-3 dagar
1-3 dagar
1-3 dagar
1-3 dagar
1-3 dagar
1-3 dagar
1-3 dagar
1-3 dagar
1-3 dagar
1-3 dagar
1-3 dagar
1-3 dagar
1-3 dagar
1-3 dagar
Inget konto än?
Skapa ett konto
Recensioner
Det finns inga recensioner än.